Огляд

BGV Group Management — це інвестиційна компанія, яка була заснована у 2015 році з метою створення інноваційних, передових, високоефективних і унікальних підприємств в Україні для того, щоб сприяти економічному розвитку та зростанню країни. BGV контролює кілька компаній, які володіють ліцензіями на розвідку і/або видобуток корисних копалин і металів, які внесені до списку СТРАТЕГІЧНИХ МАТЕРІАЛІВ ЦРУ.
Ми інвестуємо в видобуток і родовища, які містять рідкісні корисні копалини, життєво важливі для сучасних технологій, в ділянки, де поклади великі та містять промислові обсяги руд. У розробці родовищ використовуються стандартні технології видобутку та обробки, які дозволяють нам досягти конкурентоспроможної собівартості.

РОДОВИЩА РОЗТАШОВАНІ В ЦЕНТРІ ЄВРОПИ,

ЩО ДОЗВОЛЯЄ ЗНИЗИТИ ТРАНСПОРТНІ ВИТРАТИ:

РОДОВИЩА РОЗТАШОВАНІ В ЦЕНТРІ ЄВРОПИ, ЩО ДОЗВОЛЯЄ ЗНИЗИТИ ТРАНСПОРТНІ ВИТРАТИ:

Distribution Map
image bgv

Місія та Бачення

Основним напрямком діяльності BGV Group Management Mining є поступовий розвиток потенціалу країни та сприяння переходу України від економіки ресурсів до економіки виробництва кінцевого продукту (наприклад, електромобілів, літієвих батарей і т. д.).

BGV Group Management націлена на довгострокове зростання. Ми прагнемо підвищити наші компетенції, зміцнити довіру з боку наших партнерів і переконатися, що інвестиції, зроблені в сектори відновлюваної енергії, нафти та газу, гірничодобувної промисловості й технологій майбутнього, допомагають зберегти навколишнє середовище і внести свою лепту в сталий розвиток світу.

BGV GROUP MANAGEMENT

КЛЮЧОВІ ЦІННОСТІ:

Стратегічне бачення

Наша стратегія полягає в створенні довгострокової цінності.

Sustainability-icon

Стійкість

Стійке зростання, підтримуване екологічно безпечним, прибутковим і соціально відповідальним підприємництвом.

Інноваційність

Ми інвестуємо в Метали майбутнього — мінерали та метали, які використовуються передовими технологічними компаніями та галузями.

Zeroharm-icon

Нульова шкода

Мета Групи — не чинити шкоди нашим співробітникам, навколишньому середовищу і суспільству.

Partnership-icon

Партнерство

Ми прагнемо застосовувати передовий досвід ведення бізнесу з усіма зацікавленими сторонами компанії.

Dignity-icon

Гідність і повага

Ми забезпечуємо рівне ставлення і можливості для всіх співробітників з прозорими процесами, заснованими на гідності та повазі, заохочуючи почуття причетності.