Інновації у видобуванні
корисних копалин для
кращого майбутнього людей

Інновації у видобуванні корисних копалин для кращого майбутнього людей

В BGV GROUP MANAGEMENT МИ ВИДОБУВАЄМО МАТЕРІАЛИ І МЕТАЛИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ ПРОГРЕСУ ЛЮДСТВА

BGV Group Management. Інновації у видобуванні корисних копалин для кращого майбутнього людей

img

СТРАТЕГІЯ І БАЧЕННЯ:

Метали, які ми видобуваємо, є необхідною частиною електромобілів, космічних ракет, літаків та кардіостимуляторів. Елементи, які ми видобуваємо, живлять індустріальне виробництво у найтемніші дні. А основні матеріали, які ми добуваємо, допомагають будувати дороги, щоб повернути вас додому.
Коротко кажучи, ми щодня працюємо, щоб допомогти привести світ і вас до більш економічно стійкого майбутнього.
BGV Group Management. Futuready.

Наші продукти

Заваллівське родовище є найбільшим в Європі. Руди Зарічної ділянки, як і інших ділянок Заваллівського родовища, моно- елементні і характеризуються дуже низьким вмістом інших компонентів. Балаховське графітове родовище з геологічної точки зору приурочено до північній частині Західно-Інгулецької зони розломів. Мінеральний і технологічний тип руд аналогічний з аваллівським.
Пержанське родовище берилію є унікальним, а також найбільшим у світі за якістю та масштабами гентгельвінової мінералізації.
Група розробляє 4 уранові родовища. Стратегія полягає у забезпеченні ядерної енергетики України природним ураном власного виробництва.
Активи компанії включають 8 ліцензій на розвідку та видобуток природного газу та сирої нафти.
Юр’ївська ділянка титан-апатитових руд комплексного рудного поля є одним з кількох родовищ, приурочених до магматичних утворень Коростенського плутону в межах Українського кристалічного щита.
Ястребецьке родовище циркону та рідкісноземельного флюориту геологічно приурочене до масиву кристалічних порід у центральній частині Сущано-Перзької тектонічної зони.
Основна мета – видобуток порфірового граніту з подальшою переробкою в щебінь, який буде придатний для будь-якого виду будівництва, в тому числі житлового.

Родовища і резерви

map Ukraine

ІНСАЙТИ