Рада директорів

Butkevich

ГЕННАДІЙ БУТКЕВИЧ

Засновник BGV Group Management

Відомий український бізнесмен, який посів 16-е місце серед 100 найбагатших українців у 2020 році за версією Forbes Ukraine з 415 мільйонами доларів.
Пан Буткевич народився 1958 року в Дніпрі, Україна. Закінчив Дніпровський інженерно-будівельний інститут та Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара, юридичний факультет. Співвласник Корпорації АТБ і член Наглядової Ради Корпорації АТБ, м. Дніпро.
Меценат, засновник аматорського тенісного турніру Dnepr Open, спонсорує збірну України з кінного спорту серед юнаків та дівчат. Нагороджений численними соціальними нагородами Президента України, Верховної Ради України, міністерств і відомств України, торгових організацій і фондів. Надав фінансову підтримку в розвитку місцевих християнських церков, відновив і передав будівлю старої синагоги єврейській громаді. Пан Буткевич одружений, у нього двоє дочок.
Naumik

ОЛЕКСАНДР НАУМІК

Голова ради директорів

Олександр має більш ніж 10-річний юридичний стаж, а також винятковий управлінський досвід. Останні 15 років він займав різні керівні посади, із котрих 10 років він очолював сімейний офіс пана Буткевича, а у 2016 році очолив BGV Group.
Voitsekhovskii

СЕРГІЙ ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ

Член ради директорів

Сергій має 16-річний досвід роботи на управлінських позиціях, в тому числі у найбільшому ритейл бізнесі в Україні — АТБ. У 2018 році він приєднався до BGV Group Management, де відповідає за реалізацію стратегічних ініціатив компанії. Сергій має ступінь магістра фінансів та Executive MBA Києво-Могилянської Бізнес-Школи.
Lavrega

ВІКТОРІЯ ЛАВРЕГА

Член ради директорів

Вікторія має 20+ років управлінського досвіду як у корпоративному секторі, так і у ролі підприємця. Вона працювала на керівних посадах в секторі девелопменту та інжинірингу, а також фінансово-консультаційній сфері. У 2011 році вона приєдналася до BGV Group, де відповідає за фінансові ресурси та стратегію компанії.
Tanayi

ВІКТОР ТАНАЙ

Член ради директорів

Має 30 років досвіду робіт в геології. Більше 20 років досвіду на керівних посадах. Працював на залізорудних, флюсово-доломітних, титанових, вугільних родовищах України та Росії. Має багатий досвід робіт з проєктними організаціями.

Команда

Bakarzhiev

ЮРІЙ БАКАРЖІЄВ

Генеральний директор ТОВ "Атомні Енергетичні Системи України" (BGV Group Management)

— перший в Україні проєкт розвитку уранових родовищ, що здійснюється приватною компанією. Має 35 років досвіду роботи в надрокористуванні України, ПАР, Канади в ролі менеджера різних рівнів управління. З 1998 року експерт МАГАТЕ, один з авторів Червоної Книги
linkedin
linkedin
Zdorenko

ДЕНИС ЗДОРЕНКО

Фінансовий директор

Денис має понад 15 років досвіду в таких сферах, як інвестиції, M&A, бухгалтерський облік, бюджетування та планування, казначейство, фінансовий контролінг та консультування. Розпочав роботу в Deloitte, потім перейшов на управлінські ролі в холдингових компаніях України. Випускник Тернопільської економічної академії, магістр фінансів. Зараз він готується отримати Executive MBA в Києво-Могилянській Бізнес-Школі.

МІХАЛ МИСЛИВЕЦЬ

Геолог

з більш ніж 30-річним професійним досвідом у геології розвідки корисних копалин. В цей час зосереджений на управлінні геологорозвідувальними проєктами та спеціалізується на оцінці та управлінні новими розвідувальними та виробничими активами (геологія, геофізика та економіка).
Korniichuk

ІВАН КОРНІЙЧУК

Директор департаменту закупівель

Є відповідальним за розвиток комплексного підходу до організації та проведення тендерів в рамках всіх напрямків операційної діяльності компанії. За плечима 20-річний досвід роботи на управлінських посадах з організацією комерційних стратегій в вертикально інтегрованій гірничо-металургійній компанії «Метінвест Холдинг».
linkedin
Burkova

Катерина Буркова

Помічник керівника

Здобула вищу освіту в Київському національному лінгвістичному університеті. Більшу частину своєї трудової діяльності займала адміністративні посади у сфері послуг та роздрібної торгівлі; є досвід підприємницької діяльності. Наразі займається організацією взаємодії між співробітниками компанії, адмініструванням робочих графіків Членів Ради Директорів, організацією корпоративних заходів.
linkedin
Martynenko

Артур Мартиненко

Керівник GR-напряму, PM

З 2019 року відповідає за взаємодію і комунікацію з органами влади, управління ризиками у сферах регуляторної політики та управління інвестиційними проектами Групи. Має 15-річний досвід юридичної практики, експертизу у вирішенні судових спорів, корпоративному і комерційному праві, інвестиційних проектах, приватизації і нерухомості. Отримав юридичну освіту в Університеті Шевченка і Executive MBA в Києво-Могилянській бізнес-школі.