BGV Графіт

Брошура

з детальною інформацією про родовище, його геологію, мінералізацію, резерви, дозволи і технології видобутку:

Основні факти:

Світовий ринок графіту до 2027 року має сягнути відмітки у $21.6 млрд.

Прогнозований темп зростання CAGR – 5,3% (2020-2027).
Graphite rock main
Octagon
Графіт має унікальний набір властивостей, спричинених своєю молекулярною структурою, що робить його важливим матеріалом для багатьох застосувань:
Icons
Враховуючи унікальні молекулярні характеристики, графіт є матеріалом з унікальним набором властивостей, що робить його кращим та переважно незамінним вибором у різних галузях промисловості, продуктах та застосуваннях. Хоча це не метал, він має унікальні властивості як металу, так і неметалу.

ОГЛЯД РОДОВИЩА ГРАФІТОВИХ РУД

ЗАРІЧНЕ РОДОВИЩЕ ГРАФІТУ

Одеська область, Україна

Родовище графітової руди ділянка «Зарічна» знаходиться в Одеській області, Савранському районі. На відстані 3,5 км від родовища розташований Завалівський графітовий комбінат, на якому протягом 85 років йшов видобуток і збагачення графітової руди. На цей момент комбінат перебуває на стадії доопрацювання запасів.
Район родовища характеризується розвиненою інфраструктурою, безпосередньо до родовища підходить дорога з твердим покриттям, до траси Київ – Одеса 30 км асфальтованої дороги. Найближча залізнична станція знаходиться в 5 км. Поблизу родовища розташована підстанція і проходить високовольтна лінія 35 кВт. В районі родовища знаходяться кілька населених пунктів, є працівники з досвідом роботи на гірничозбагачувальному підприємстві.
Graphite rock
Родовище підготовлено до промислової експлуатації та видано спеціальний дозвіл одній із наших компаній на видобуток руди терміном на 20 років.
Родовище підготовлено до промислової експлуатації та видано спеціальний дозвіл одній із наших компаній на видобуток руди терміном на 20 років. На цей час здійснюється програма з контрольного буріння, з метою засвідчення історичних даних, а також відбору технологічних проб. Відібрана руда буде відправлена до лабораторії Dorfner Anzaplan для відпрацювання технології збагачення і визначення лінійки продукції, яку можна буде виготовляти з концентрату.

БАЛАХІВСЬКЕ РОДОВИЩЕ ГРАФІТУ

Кіровоградська область, Україна

Балахівське родовище графітових руд розташоване в 1,5 км від смт Балахівка, в Петровському районі східної частини Кіровоградської обл.
Регіон, в якому розташоване родовище, характеризується розвиненою мережею автомобільних доріг і енергетичної інфраструктури. Найближча до родовища автодорога Олександрія — Кривий Ріг пролягає на відстані 1,5 км.
В радіусі 10–25 км розташовуються залізничні станції Королівка (10 км), Олександрія (22 км), Жовті Води (25 км).
Balakhovskoe
Graphite rock
Регіон, в якому планується реалізовувати проєкт видобутку графітових руд, впритул примикає до Криворізької промислової агломерації — в 10 км від Балахівки розташований Петровський кар’єр з видобутку залізної руди Центрального гірничозбагачувального комбінату. У регіоні в наявності є висококваліфікований персонал з досвідом роботи в гірській промисловості.

РЕЗЕРВИ ЗАРІЧНОГО РОДОВИЩА ГРАФІТУ​

РЕЗЕРВИ БАЛАХІВСЬКОГО РОДОВИЩА ГРАФІТУ

Категорії B+C1:

0
/ 0 тис.т

Запаси руди ліцензійної ділянки до глибини 150 м склали

0 .000.000 т

Категорія C2:

0
/ 0 тис.т

Вміст вуглецю:

0 %

Середній вміст графіту:

0 %

РЕЗЕРВИ БАЛАХІВСЬКОГО РОДОВИЩА ГРАФІТУ

Запаси руди ліцензійної ділянки до глибини 150 м склали

0 .000.000 т

Вміст вуглецю:

0 %

Запаси всього родовища складають

0 .000.000 т

Прогнозні ресурси:

0 .000.000 т