BGV Нафта і газ

Брошура

з детальною інформацією про родовище:

НАФТОГАЗОВИЙ НАПРЯМОК

Харківська, Полтавська, Луганська
та Одеська області, Україна

Харківська, Полтавська, Луганська та Одеська області, Україна

Нафтогазова лінія бізнесу BGV була створена в 2015 року та включає розвідку та видобуток нафти, газу та конденсату. Нафтові та газові компанії, що контролюються BGV, стикаються з ризиком розвідки, типовим для видобувного сектору. Водночас ризик, пов’язаний із продажем видобутих вуглеводнів в Україні, невеликий через високий попит на джерела енергії.
Тому частиною стратегії BGV у цьому секторі є інвестування в активи з підтвердженими запасами сирої нафти та природного газу. Останньою такою інвестицією є придбання 2020 року двох ліцензійних територій в Одеській області з підтвердженими запасами нафти, що вимірюються у мільйонах тонн.
Підрозділ був створений у 2015 році й зараз нараховує вісім ліцензій на розвідку та видобуток природного газу та сирої нафти в Харківській, Полтавській, Луганській та Одеській областях. Геологічно шість з них розташовані в найпродуктивнішому нафтовидобувному регіоні України – Дніпровсько-Донецькому басейні.

ДОВЕДЕНІ ЗАПАСИ:

Природний газ

0 .000.000

кубометрів

Конденсат

0 .000

тон

Нафта

0

тон

Крім того, було підготовлено декілька перспективних ділянок для подальших розвідок на площі ліцензій з потенційними ресурсами 8 580 млн кубометрів природного газу, 1744 тис. тонн конденсату та 2686 кубічних метрів нафти.
Цикл нафтогазових проєктів набагато коротший, ніж видобуток залізної руди (коротший термін підготовки та окупності). BGV вже розпочав видобуток газу з одного з родовищ, відкритих у 2018 році, та готує видобуток з другого. Інші ліцензійні зони вимагають додаткових розвідок та будівництва газової та нафтової інфраструктури.
Доведені запаси нещодавно придбаних двох ліцензій на видобуток нафти в Одеській області складають 7885 тис. тонн нафти (близько 55 млн барелів). Буріння свердловин та розробку родовища планується розпочати в 2021 року.