
Завершено прийом заявок у межах акселераційної програми від Житомирської політехніки та BGV
Протягом лютого відбувався прийом заявок у межах відбору на BGV HARDWARE ACCELERATOR ― акселераційну програму від Державного університету «Житомирська політехніка» для підтримки технологічних стартапів, залучення талановитих інженерів, а також створення в Україні сучасних інноваційних продуктів. Головним партнером та спонсором акселераційної програми виступила інвестиційна компанія BGV Group Management Геннадія Буткевича. Ініціативу також підтримали український фонд стартапів Ukrainian Startup Fund та відкрите обʼєднання гравців технологічної екосистеми Techosystem.
За результатами відбору 35 українських команд з усієї країни подали заявку до BGV HARDWARE ACCELERATOR. Таким чином конкурентність у межах програми сягнула 3,5 команд на місце.
До акселератора подалися команди з усієї України, зокрема з Києва, Житомира, Харкова, Полтави, Чернігова, Краматорська та інших міст.
Тематика поданих проєктів ― різноманітна:
- Промислові рішення для серійного тривимірного друку
- Проекти в сільському господарстві та агротехнологіях
- Енергетика та транспортні технології
- Проектування і розробка різних видів БПЛА
- Медичні технології
- Робототехніка та штучний інтелект
- Технології в освіті
- Технології в спорті
До 10 березня експерти та ментори програми проведуть відбір фіналістів для участі в хардверній акселераційній програмі від Житомирської політехніки та інвестиційної компанії BGV. Загалом буде відібрано до 10 кращих команд.
Після проведення відбору розпочнеться теоретична та практична частини акселераційної програми, зокрема команди отримають доступ до:
- коворкінгів – простору для навчання;
- отримання гранту на комплектуючі та матеріали на суму до 3000 євро для створення MVP;
- доступ до виробничого обладнання та послуг лабораторії прототипування;
- воркшопів та лекцій;
- підтримки експертів та менторів акселератора;
- координаційний та рекламний супровід команд.
Ми віримо, що завдяки нашій програмі українські технологічні команди зможуть втілити свої ідеї в життя, розробити та впровадити на ринку інноваційні hardware-рішення, що сприятиме розвитку української економіки та технологічного сектору зокрема.
Слідкуйте за новинами акселератора на сайті: inhub.ztu.edu.ua/accelerator/.