У BGV Group Management

ми видобуваємо елементи та метали,

необхідні для прогресу людства

Саме тому ми працюємо спираючись на важливі для нас цінності:
Орієнтуючись на наші ключові цінності та досвід, а також стратегічне мислення, ми робимо свою роботу таким чином, щоб приносити стійкі, довгострокові результати як суспільству загалом, так і нашій компанії. Розвиток місцевої та національної економіки – також один з наших пріоритетів: виплачуючи конкурентоспроможну заробітну плату, справедливо ставлячись до наших постачальників, інвестуючи в місцеві спільноти та вносячи свою частку податків, ми робимо істотний внесок в те, у що ми віримо — успішну Україну та успішні громади . Виконуючи все це, ми не тільки забезпечуємо прибутковість проєктів в довгостроковій перспективі й так виконуємо наші зобов’язання перед акціонерами, а й створюємо можливості для подальшого інвестування у важливі для загального розвитку сфери: безпека, клімат, навчання персоналу та інші. У BGV Group ми віримо в цінності сталого розвитку. Саме вони лежать в основі нашої роботи.

Наша стратегія

Ми почали свою діяльність у 2015 році та з першого дня інтегрували підхід до сталого розвитку в нашу довгострокову стратегію і ланцюжок створення вартості. Завдяки цій стратегії ми підтримуємо високі стандарти та іноді навіть перевиконуємо юридичні вимоги з питань сталого розвитку, адже вони мають велике значення для нашого бізнесу, наших співробітників, спільнот, які нас приймають, і клієнтів, які купують і використовують наші продукти. Тому ми розробили політику сталого розвитку, що складається з чотирьох стовпів: управління сталим розвитком, відповідальність в основі роботи, участь в спільноті та забезпечення кращого майбутнього.

Стале управління

Ми прагнемо захищати та дотримуватися всіх законів і постанов, які регулюють такі питання як безпека для здоров’я, вплив на навколишнє середовище і суспільство.

Відповідальність в основі

Цей компонент – те, що лежить в основі нашого бізнесу. Безпека – наш пріоритет, тому що ми дбаємо про людей, з якими працюємо: про співробітників, партнерів, громади. Ми також розуміємо, що ведення безпечного та відповідального бізнесу, що ефективно забезпечує прибутковість – це стратегія, яка вигідна в довгостроковій перспективі.

Бути частиною спільноти

Ми прагнемо до того, щоб побудувати шанобливі стосунки та забезпечити довгостроковий розвиток там, де ми працюємо. Саме тому ми працюємо з місцевим і державним управлінням, з партнерами в громадах — так ми хочемо допомогти змінити життя людей. Ми відчуваємо, що в успішному суспільстві бізнес зростає в геометричній прогресії.

Забезпечення кращого майбутнього

Видобуток металів і виробництво матеріалів, необхідних для прогресу людства, одночасно сприяє розв’язанню деяких глобальних проблем, що стоять перед суспільством і гарантує, що завтра буде безпечніше і краще, ніж сьогодні. Ми прагнемо зробити свій внесок в більш стійке майбутнє — шляхом скорочення нашого власного глобального вуглецевого сліду, досягнення цілей сталого розвитку ООН, формування інтелектуальних партнерств, орієнтованих на технології та виробничо-збутові ланцюжки, а також шляхом виробництва матеріалів, необхідних для низьковуглецевої економіки, таких як літієві батареї.